3

Kas manā somā?

Blogeris Dainis aizsāka kādu interesantu ķēdes projektu – aicinājumu parādīt, kas slēpjas vai neslēpjas mūsu somās. Kas ir tās lietas, kas mūs ikdienā pavada, bez kurām nevaram iztikt? Sākot no pašas somas un līdz sīkakajiem priekšmetiem tajā – ko gan saturs var pastāstīt? Godīgi sakot, arī man pašai palika interesanti noskaidrot, kuras lietas tad visbiežāk dodas man līdzi ikdienas gaitās.

Man nepatīk nesāt līdz lieku – visbiežāk manas somas saturu var dēvēt par samērā askētisku. Tajā atrodamas lietas, kurām tiešām dienas gaitā ir funkcionāls pielietojums, jo somai jābūt pēc iespējas vieglākai. Visbiežāk kopā ar mani uz darbu, tikšanām un pusdienām dodas arī mana itāļu levrete Stefano, tāpēc dažkārt somā nonāk arī viņa iecienītie našķi – lai jebkurā brīdī mazo draugu varu uzcienāt.

Pēdēja laikā visbiežāk manās rokās redzama dzīvesbiedra dāvinātā zviedru zīmola P.A.P. dzīvespriecīgā filca soma, kas paredzēta datoram. Tikai man tā iepatikusies tik ļoti, ka dažkārt bez datora tajā lieku arī citus ikdienišķus sīkumus, kas noder dienas gaitā. Košais Undercover penālis uzmundrina mani franču valodas nodarbībās, kad darbības vārdu locīšana liek galvai pamatīgi kūpēt. Turklāt tas ir ļoti praktisks un mobilizē mācībām – rakstāmrīki nekur nepazūd un vienmēr pa rokai.

Ceļošana ir viena no manām lielākajām aizraušanām – ja kāds mēnesis nav būts ārpus mūsu valsts robežām, sāku nemierīgi dīdīties. Ceļošana bieži salīdzinu ar vajadzību pēc elpošanas, enerģijas lādiņu un iedvesmas gūšanu. Tā ir arī patīkama darba sastāvdaļa – regulāri veidoju materiālus laikrakstam Diena un žurnālam Baltic Outlook. Tāpēc ik mēnesi ar baudu lasu Condé Nast Traveler un citus ar ceļošanu un dzīvesstilu saistītus izdevumus. Saulesbrilles uz laba mūzika austiņās – ikdienas un ceļojumu neatņemama sastāvdaļa.

Piezīmju grāmatiņa Es lasu un man patīk no izdevniecības BaibaBooks ir lieta, ko iemīleju uzreiz. Grāmatas ir otra mana lielākā aizraušanās aiz ceļošanas, tāpēc neiedomājos, ka kaut dienu varētu pavadot neizlasot vismaz pāris lapaspuses. Šajā piezīmju grāmatiņā var fiksēt pārdomas par izlasīto, sastādīt sapņu grāmatu sarakstu, sastrukturizēt informāciju par izlasītajām. Vienvārsakot – kolosāls atradums visiem grāmatu tārpiem!

Naudas maka vietā bieži somā ņemu līdzi šo Marc Jacobs kabatiņu, kurā ērti satilpst maksājumu kartes un banknotes. Pirkta pims n-tajiem gadiem Ņujorkā un neaizstājama arī ceļojumos. Lūpukrāsa – atkarībā no garastāvokļa, taču kaut kas sievišķīgi spilgts un romantisks.

Piekariņš ar itāļu levretes figūriņu ir mans talismans. Pat tad, kad suns paliek mājās, vienmēr paskatoties uz šo piekariņu, manā sejā parādās smaids. Īpaša dāvana no mīļa cilvēka, kas mīl mūsu četrkājaino draugu tikpat stipri kā es.

Tā izskatās mana soma. Tagad parādiet savējo – tālāk nododu stafeti modes blogerei Kristai Timzei no Fašionistes pierakstiem un Annijai no Upenes bloga.

Comments 3

  1. Šo projektu pavisam nejauši aizsāku es ar YouTube video – Kas atrodas manā somā? Bet tad pēc ātriem 300 skatījumiem sakautrējos un no publiskas apskates video tomēr izņēmu. 🙂

  2. Post
    Author

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *