Labas grāmatas par labām cenām!

Kā grāmatmīle citiem grāmatmīļiem – pamanīju, ka Zvaigzne ABC grāmatnīcās akcijas Noliktavas tīrīšana laikā var samedīt lieliskas grāmatas par gluži neticamām cenām. Zemāk mani ieteikumi lasāmvielām, kuras esmu iepriekš apskatījusi blogā un, kuras tagad pieejams par ļoti kārdinošām izmaksām:

FullSizeRender 7

Grāmatu zagle jūs ievilks savos tīklos pirmkārt jau ar to, ka šo neparasto stāstu pasniedz Nāve. Par spīti baismajai aurai, tā atklājas kā darbīga persona, kurai piemīt jūtas. Jā, izrādās arī viņa savu darbu dara nevis ar baudu, bet ar saudzību, lēni paceļot mirušo dvēseles, sasildot, apejoties ar tām cik vien rūpīgi iespējams.

FullSizeRender 3

Sapņu atbalss līdzīgi zirnekļtīkla pavedieniem, nemanāmi ieauž lasītāju jaunās šuvējas Siras dzīvē. Stāsts sākas kā sadzīves, pamazām pārtop par vēsturisku, bet noslēdzas kā  spiegu romāns! Tikai šoreiz Džeimss Bonds atpūšas – slepenās aģentes lomā ir modes nama vadītāja Sira. Lasītājs tiek aizvests iedvesmojošā ceļojumā uz Madridi, Tanžēru un Lisabonu, stāstu risinot uz reālu vēsturisku notikumu fona.

FullSizeRender 4

Kad sāku iepazīt Sarmas Melngalis un Metjū Kenija pavārgrāmatu Svaigēšana. 100 receptes veselīgam mirdzumam, sapratu, ka mani visvairāk tajā uzrunā autoru aizrautība. Nevis fanātiska, bet iedvesmojoša. Vai es pirms tam varēju iedomāteis, ka no ciedru riekstiem var pagatavot mērci, kas garšo tāpat kā siers? Vai, ka mājās gatavots sablenderēts Brazīlijas riekstu piens var būt tik garšīgs, ka to gribas pievienot ne vien kokteiļiem un brokastu kraukšķiem, bet viekārši dzert tāpat? Un, ka salāti ar jūras alģēm man liks nolaizīt pirkstiņus gandarījumā?

FullSizeRender 5

Kāpēc es ieteiktu izlasāmo grāmatu sarakstam pievienot Džojas sapņus? Pirmkārt, tā ir gaidīts turpinājums tiem, kas lasījuši stasta pirmo daļu Šanhajas meitenes. Otrkārt, jau lasot pirmo daļu, Džojas tēls krietni ieintriģē – ar savu spītību, nesavaldību un idealizēto sapņainību – vienlaikus tiecoties pēc slavas un ticot sarkanajai Ķīnai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *