Rudens pieskāriens ādai

Mainoties gadalaikiem, īpaši pēc piesātinātās vasaras sezonas, rudenī lūkoju ar kādiem skaistumkopšanas produktiem palutināt sevi, fokusējoties tieši uz sejas ādu. Saules pieskārieni, kuriem arī bez īpaša stresa ļaujos vasarā, tomēr rudenī dod par sevi zināt – āda prasa papildu mitrināšanu. Lai gan sūdzēties nevaru, arī kosmetoloģe pavisam nesen apliecināja, ka man ir normāls ādas tips, tātad tieši pa vidu – ne par sausu, ne par treknu, šad tad tomēr piezogas sajūta, ka gribas ādu pamatīgāk pabarot pirms ziemas aukstuma.

Īstajā laikā no Vichy Latvijas pārstāvniecības nāca piedāvājums izmēģināt šī ražotāja produkciju, kuru jau iepriekš biju ievērojusi aptieku plauktos. Man lielu uzticību šiem produktiem viesa gan iepriekšminētais fakts, gan tas, ka šī kosmētika paredzēta cilvēkiem ar jutīgu ādu, tai netiek pievienotas smaržvielas un pirms nonākšanas tirdzniecībā, tā iztur pamatīgus laboratoriskos testus.

Par plusiem un mīnusiem manā rudens skaistumkopšanas arsenālā lasi zemāk. Protams, jāņem vērā, ka šis ir mans subjektīvais skatījums – novērojumi, kas radās lietojot produktus uz savas ādas. Un tās tips un īpatnības mums katram, protams ir savas:

Purete Thermale Make Up Remover: mans absolūts favorīts! Pirmoreiz pēc kosmētikas noņēmēja neradās vēlme mazgāt seju vai vajadzība pēc papildu mitrināšanas. Pa dienu šo līdzekli izmantoju sejas atsvaidzināšanai, savukārt pirms nakts – grima noņemšanai. Acu tušu noņem perfekti, acis nav jāberzē un nav arī eļļainās sajūtas kā pēc bagātīgiem kosmētikas noņēmējiem. Pilnīgi neitrāla smarža, turklāt patiesi ekonomisks produkts, jo vajag pavisam nelielu daudzumu, lai notīrītu seju un dekoltē zonu.

Purete Thermale Beautifying Cleansing Micellar Oil: vēl viens grima noņemšanas un sejas attīrīšanas produkts. Jāteic, ka šo pēc izmēģināšanas atliku ziemas mēnešiem, kad sals un vējš mēdz kārtīgi ietekmēt sejas ādu. Līdzeklis ir eļļainas konsistences un manai ādai tas ir mazliet par smagu. Bet – tikai šobrīd! Ar baudu to lietošu brīžos, kad gribēsies seju palutināt ar bagātīgi barojošu līdzekli kāds ir šis produkts.

Aqualia Thermal Rich dienas sejas krēms: intensīvi mitrinošs krēms, kas nostiprina ādas dabiskās aizsargspējas, padarot to tvirtu un mirdzošu. Mitrināšana – jā, mirdzums – nejutu pēc mēneša intensīvas lietošanas. Šajā krēmā man tiešām pietrūkst rozīnītes, jo tas ir labs dienas krēms, bet man personīgi šķita – varētu būt spēcīgākas iedarbības. Ideāls vasarai, kad gribas vieglu produktu un kad āda nejūtas kā izpiests citrons –  kā tas ir sākoties apkures sezonai. Ļoti labi un ātri iesūcas ādā, rada vieglu sajūtu, taču prasīgas ādas īpašniecēm iespējams gribēsies barojošākas struktūras produktu.

Aqualia Thermal Rich Night Spa: želejveida nakts krēms, kas intensīvi mitrina ādu. Uzklājot, jūtama mazliet savelkoša sajūta, taču no rīta tiešām ir iespaids, ka kādi neredzamie spēki visu nakti strādājuši un seja izskatās labi atpūtusies. Šī produkta vienīgais mīnuss – mazliet manāmais aromāts, kas man likās mazliet par uzstājīgu – salīdzinot ar citiem Vichy produktiem. Saprotu, ka tas ir dabisks aromāts, kas piemīt termālajiem avotiem, bet dienas krēmam tas ir mazāk manāms.

Idealia Skin Sleep: kā jau vēsta nosaukums, šis produkts darbojas tad, kad guļam. Lietojot pamīšus ar Thermal Rich Night Spa, tiešām jūtams labs rezultāts. No rītiem mani jau labu laiku daudz vairāk iepriecina spoguļattēls! Āda jūtas pabarota un tonizēta un man ļoti tīk krēma želējveida konsistence – to ir viegli uzklāt un tas ātri uzsūcas ādā. Noteikti, viens no labākajiem rudens atklājumiem manā kopjošo kosmētikas līdzekļu vidū!

Aqualia Thermal Awakening Eye Balm: pamodina ar patīkamu, mazliet atvēsinošu sajūtu! Efekts – ļoti labs, ja vien iepriekšējā naktī nav bijusi traka ballīte (tad kā zināms, palīdz vienīgi vecā labā vecmāmiņas metode ar gurķu sķēlītēm uz acīm). Man patīk kā līdzeklis iedarbojas uzklājot to pēc sporta nodarbības uz tīras ādas – tā manāmi izlīdzinās un labu brīdi var just patīkami atsvaidzinošu sajūtu. Labs triks ir šo līdzekli izmantot arī lai atsvaidzinātu ādu zem acīm pēc intensīvas darba dienas pie datora – tas uzmundrina un novērš stresiņu.

Deodorant Anti-transpirante 48h: vieglas tekstūras dezodorants ar lielu plusu – tas ir bez aromāta. To uzklājot, ļoti patīkama sajūta, ātri iesūcas un, kas man likās īpaši svarīgi – produkts neatstāj redzamus nospiedumus uz drēbēm. Pārbaudīts arī sporta nodarbībā – ļoti labi absorbē sviedrus un nerada to jocīgo sajūtu, ko dažkārt citi dezodoranti –  ka to visu bloķē ķīmija. Šis arī ir viens no maniem Vichy favorītproduktiem – nepieviļ dienas garumā un manai ādai tas ļoti tīk!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *