andasstuff.lv ir blogs par kvalitatīvu literatūru, citādu ceļošanu un iedvesmojošiem atgadījumiem. Iedvesmai sekojot pa pēdām, vēlos atklāt pasauli, kurā ik brīdis paver brīnuma sajūtu un ļauj ikvienam ceļot, sapņot un saņemt optimisma vitamīnus.

Pati esmu mazliet traka meitene ar plašu sirdi un neizmērojamu mīlestību pret pasauli. Uz neapdzīvotu salu ņemtu līdz trīs lietas: grāmatas, melno šokolādi un šampanieti.

About me:

andasstuff.lv is a blog about quality literature, atypical travelling, and inspiring events. Following in the footsteps of inspiration, I wish to explore a world in which every moment opens up to a sense of wonder and lets everyone travel, dream, and receive the vitamins of optimism.

I, myself, am a bit of a wild girl with a big heart and infinite love for the world. To a deserted island, I would take three things: books, dark chocolate, and champagne.

 

Saziņai | Contact me

Comments 9

 1. Labdien, “mazliet trakā meitene”!
  Izlasīju pēdējo ierakstu “Lai dzīvo pesimisti!” un ļoti nopriecājos, ka kādam prieks par “Suniski pasakianajiem gadiem” un kāds spēj arī šo prieku arīdzan aprakstīt.
  Ar cieņu,
  Jānis Krastiņš, tulkotājs

  1. Post
   Author
 2. Anda, šis blogs ir atbilde uz manu šīs dienas jautājumu par to, kur rast iedvesmu:) Priecājos iepazīties ar tik radošu un jauku cilvēku:)
  Ar sveicieniem,
  Inga

  1. Post
   Author
 3. Anda, Tev ir fantastisks blogs! Es te noteikti varētu pavadīt ne vienu stundu vien…. Šķiet, mūs iedvesmo līdzīgas lietas. Arī fotogrāfijas vienmēr šeit tik uzrunājošas. Lai arī turpmāk Tev netrūkst radošuma un iedvesmas iedvesmoties un iedvesmot citus!

  1. Post
   Author

   Linda, paldies par kolosālajiem vārdiem! Un es esmu Tava bloga fane – šķiet, ieraugot receptes, uzreiz jau sajūtu smaržu un garšu! Turpini lutināt ar gradām idejām 😉

 4. Sveika, Anda. Ar tavu blogu saskāros nejauši, bet šeit var pavadīt vairākas stundas un pat nemanīt. Varbūt tu esi lasījusi Tūkstoš sauļu mirdzumu? Ja nē, vēlos tev to ieteikt.

  1. Post
   Author

   Anna, paldies par tik skaistiem vārdiem, tie iedvesmo dalīties ar savām pārdomām arī turpmāk 😉 Šo grāmatu neesmu vēl lasījusi, bet ielieku sarakstā – liels paldies par ieteikumu!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *